London 2012 - Vereség a svédektől, bronzéremért játszhat a kéziválogatott

A bronzéremért játszhat a magyar férfi kézilabda-válogatott a londoni olimpián, mivel a pénteki elődöntőben az utolsó pillanatokig kiélezett csatában 27-26-ra kikapott a svéd csapattól.

London 2012 - Hatos Gábor kikapott, a bronzért küzdhet

Hatos Gábor kikapott az elődöntőben pénteken a londoni olimpia birkózóversenyének szabadfogású 74 kg-os súlycsoportjában, így a bronzéremért mérkőzhet.

2012. Augusztus 10. 12:39, péntek |

London 2012 - Dudás Miklós döntős K-1 200 m-en

Dudás Miklós remekül versenyezve bejutott a szombati nyolcas döntőbe a kajak egyesek 200 m-es számában a londoni olimpia pénteki versenynapján.

2012. Augusztus 10. 12:37, péntek |

London 2012 - Százak köszöntötték Risztov Évát Debrecenben

A debreceni önkormányzat, az egyetem, klubjának vezetői, továbbá több száz szurkoló köszöntötte a Londonból hazatérő olimpiai bajnok Risztov Éva úszót pénteken a debreceni repülőtéren.

2012. Augusztus 10. 12:35, péntek |

BL-selejtező - Ciprusi ellenfelet kapott Juhász Roland csapata

A magyar válogatott Juhász Rolandot is foglalkoztató belga Anderlecht a ciprusi AEL Limasszollal találkozik majd a labdarúgó Bajnokok Ligája 4., utolsó selejtezőkörében, amelynek során a csoportkörbe jutás a tét.

2012. Augusztus 09. 21:27, csütörtök |

London 2012 - Negyedik a női vízilabda-válogatott

Negyedikként zárt a magyar válogatott a londoni olimpia női vízilabda-tornáján, miután a csütörtöki helyosztón kikapott az ausztráloktól.