Hírek
2021. Május 19. 14:54, szerda |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: pixabay
26 kilométer kerékpárút épül Pest megyében
Pest megyében 26 kilométer kerékpárút épül - jelentette be a pénzügyminiszter szerdán közösségi oldalán.
Varga Mihály közölte, döntöttek a közlekedésfejlesztési pályázatokról, 3,2 milliárd forint támogatással 26 kilométer kerékpárút épül Pest megyében.
A Versenyképes Közép-Magyarország Operatív Program keretében Leányfalu, Nagykőrös, Dabas, Újhartyán, Csemő, Budakalász, Erdőkertes, Gödöllő, Pilisborosjenő településeken kezdődik a kerékpárutak építése.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 06. 15:00, hétfő | Belföld
Hegedűs Zsolt: szakmai kerekasztalokon egyeztetnek az egészségügy megújításáról
Szakmai kerekasztalokon, az ágazati szereplőkkel egyeztetve újítaná meg az egészségügyet az Egészségügyi Minisztérium.
2026. Július 06. 14:00, hétfő | Belföld
Egészben kiemelték és elszállították a budapesti Bartók Béla út felett átívelő régi vasúti hidat
A Déli Körvasút fejlesztésének részeként egyben kiemelték, majd elszállították a budapesti Bartók Béla út felett átívelő, közel nyolcvanéves vasúti híd teljes acélszerkezetét
2026. Július 06. 13:00, hétfő | Belföld
Sulyok Tamás: a tizenhetedik alkotmánymódosítás javaslata nincs összhangban a jogállamisággal
2026. Július 06. 09:00, hétfő | Belföld
Változékony, gyakran szeles idő várható a jövő héten
Változékony, gyakran szeles idő várható a jövő héten, de a kánikula nem tér vissza, a hőmérséklet csúcsértéke általában 30 Celsius-fok körül alakul és a hajnalok is frissítőek lesznek.
