Hírek

2018. Április 26. 09:49, csütörtök | Helyi
Forrás: svse.hu

30 fordulót követően, második győzelmét aratta az SVSE

A sereghajtó Sopron 2-1-re nyert a Szolnok vendégeként a labdarúgó NB II szerdai játéknapján.

Már a 9. percben előnybe került az SVSE Horváth Péter büntetője révén. A 22. percben még egyenlíteni tudott a Szolnok csapata, de a 2. félidőben ismét megszerezték a vezetést a soproniak, Horváth Péter duplázott. Az SVSE továbbra is az utolsó helyet foglalja el a tabellán.

MESTERMÉRLEG

Balogh Pál: – A Sopron bebizonyította, hogy többre hivatott, mint amit a helyezése mutat. Koncentráltabban kellene támadnunk, védekezésben pedig nem szabad ennyire könnyelmű hibákat vétenünk. Muszáj magunkba néznünk, mert magunkat nyomjuk egyre lejjebb.

Bekő Balázs: – Mindkét csapat a győzelemre törekedett, annyi különbséggel, hogy a Szolnok sok lehetőségből csak egyet használt ki, míg mi kevesebb helyzetből eggyel több gólt szereztünk.

Ezek érdekelhetnek még

2019. Június 06. 20:14, csütörtök | Helyi

Széket avattak a Depeche Mode tiszteletére

Tovább gyarapodott a Csillagok Városa gyűjtemény

2019. Június 05. 00:00, szerda | Helyi

Ma van a környezetvédelmi világnap

Az ENSZ 1972. óta ünnepli június 5-én a környezetvédelmi világnapot.

2019. Június 26. 18:08, szerda | Belföld

Kevesebb görögdinnye teremhet idén

A tavalyinál 10-15 százalékkal kevesebb, 160-180 ezer tonna görögdinnye-termésre számít a FruitVeB Magyar Zöldség-Gyümölcs Szakmaközi Szervezet és Terméktanács elnöke idén.

2019. Június 26. 17:00, szerda | Belföld