Városlista
2026. június 16, kedd - Jusztin

Hírek

2011. Július 21. 07:33, csütörtök | Kék hírek
Forrás: HírTV

A drogdíler vásárlói is lebuktak

A drogdíler vásárlói is lebuktak

Drogterjesztéssel gyanúsítják azt a férfit, akit kedden fogtak el a rendőrök Ráckeresztúron. A drogdíleren kívül tucatnyi fogyasztóval szemben is eljárást indított a rendőrség.

A 34 éves drogárus elfogását hetekig tartó nyomozás előzte meg. A férfin kedden délelőtt, ráckeresztúri lakásában fogták el a rendőrök. Azzal gyanúsítják, hogy kábítószert árult Ráckeresztúron és környékén. Az elfogáskor megtartott házkutatás során zacskókba csomagolt kábítószert, valamint a drogok csomagolására használt fóliákat találtak és foglaltak le.

A drogdíler elfogásával egy időben tucatnyi vásárlóját is előállították a rendőrök. A ráckeresztúri és ercsiben élő fiatalokat egyelőre tanúként hallgatták ki az ügyben. A drogárusítással gyanúsított férfi kihallgatásán tagadott, azt azonban elismerte, hogy kábítószert rendszeresen fogyaszt.

A nyomozást folytató Dunaújvárosi Rendőrkapitányság a gyanúsítottat őrizetbe vette. A nyomozás tovább folytatódik az ügyben, várhatóak további előállítások. (rá)

HavariaPress

Címkék: drog

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 16. 13:00, kedd | Kék hírek

Megöltek egy 85 éves nőt Budapesten, keresik az elkövetőt

Gyilkosság történt hétfőn éjszaka Budapesten, a Práter utcában, az áldozat egy 85 éves nő, az elkövetőt keresik - derül ki a Budapesti Rendőr-főkapitányság közléséből, amelyet a police.hu oldalon hoztak nyilvánosságra.

2026. Június 08. 11:00, hétfő | Kék hírek

Második világháborús bomba került elő Gyulafirátóton

Második világháborús szovjet bomba került elő a Veszprémhez tartozó Gyulafirátóton, a Felső újsoron - közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ügyelete vasárnap délután az MTI-vel.

2026. Június 01. 11:00, hétfő | Kék hírek

Magyar busz szenvedett balesetet Dél-Csehországban, többen megsérültek

Egy magyar rendszámú autóbusz és egy szlovák személyautó ütközött össze vasárnap délután Dél-Csehországban – közölte a cseh rendőrség.