Hírek
2019. Június 28. 08:38, péntek |
Belföld
Forrás: infovárosok - illusztráció: MTI
A Hableány újabb áldozatát taláták meg
Egy újabb holtestet találtak a minap a Duna csepeli szakaszán, a nőről kiderült, hogy a Hableány utasa volt.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság ügyeletére még június 22-én 22 óra 8 perckor érkezett bejelentés arról, hogy a Duna budapesti szakaszán, a Csepel szigetnél egy holttestet találtak a vízben. A holttest azonosítása azóta megtörtént, az eddig eltűntként keresett nőről kiderült, hogya május 29-én történt dunai hajóbaleset áldozata - számolt be a rendőrség minderről honlapján.
Kitérve: a kutatásban résztvevők a Duna Margit hídi szakaszától a déli országhatárig továbbra is keresnek még két dél-koreai utast.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 10. 09:01, szombat | Belföld
Meteorológia: életveszélyes rámenni a Balaton jegére
A Balaton jegét vastag hóréteg borította be pénteken, ami visszafogja majd a jégképződést, így továbbra is életveszélyes rámenni a tó jegére - írta a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán pénteken.
2026. Január 10. 09:00, szombat | Belföld
MÁV-csoport: hosszabb menetidő a vonat- és a buszközlekedésben
A télies útviszonyok, illetve az esetleges váltóállítási problémák miatt országszerte hosszabb menetidővel közlekednek szombaton is a Volán-buszok és a vonatok, kimaradó járatokra is kell számítani
2026. Január 09. 08:00, péntek | Belföld
Kemény fagyokkal zárul a hét
Akár mínusz 12 Celsius-foknál is hidegebb éjszakai fagyok várhatók a hétvégén, és nappal is országos fagyra kell készülni.
2026. Január 09. 07:59, péntek | Belföld
Mávinform: az észak-balatoni vonalon okoz jelentősebb fennakadást az időjárás
Péntek hajnalban az észak-balatoni vonalon okoz jelentősebb fennakadást a téli időjárás, a többi vonalon azonban folyamatos a közlekedés - közölte a Mávinform pénteken korán reggel a honlapján.
