Hírek
2019. Szeptember 14. 08:17, szombat |
Belföld
Forrás: mti
A MÁV is csatlakozik az Európai Mobilitási Héthez
A MÁV is csatlakozik az Európai Mobilitási Héthez, a program idejére kedvezményes akciókat hirdetett meg - közölte a vasúttársaság pénteken az MTI-vel.
A MÁV a környezetbarát közlekedést hirdető program ideje alatt, szeptember 16 és 22 között díjmentesen szállítja a kerékpárokat, a szeptember 22-én, az Autómentes Napon pedig a forgalmi engedélyüket felmutatók díjmentesen vonatozhatnak. A kerékpárjegyek az érvényes belföldi vasúti menetjegyek mellé válthatók meg pótdíjfizetési kötelezettség nélkül, interneten csak menetjeggyel együtt vehetők meg.
A MÁV a budapesti autómentes rendezvényre saját standdal is készül. Bemutatják a 2020 elején forgalomba álló emeletes motorvonatokat, a látogatókat pedig gyermekprogramokkal és állásajánlatokkal várják.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 25. 08:37, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: szakmai, alkotó munka kezdődhet a közlekedésben és a közberuházások terén
2026. Április 24. 15:00, péntek | Belföld
A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben
A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben - közölte a légitársaság, miután egy versenytársának vezetője a Wizz Air várható próblémáiról beszélt a magas kerozinár és az ellátási problémák miatt.
2026. Április 24. 14:00, péntek | Belföld
Európai Ügyészség: készen állunk a magyar kollégákkal együtt dolgozni
Készen állunk a magyar kollégákkal együtt dolgozni - mondta Laura Kövesi, az Európai Ügyészség (EPPO) vezetője a 11. delphi gazdasági fórumon tartott sajtótájékoztatón csütörtökön.
2026. Április 24. 12:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: a Tisza-kormány megnyitja az ügynökaktákat
A Tisza-kormány megnyitja az ügynökaktákat - közölte a választáson nyertes párt miniszterelnöke csütörtökön a Facebookon.
