Városlista
2026. március 1, vasárnap - Albin

Hírek

2013. Május 27. 13:39, hétfő | Kék hírek
Forrás: MTI

A Szigetszentmiklóson megölt fiatalabb nő volt élettársa lehet a tettes, a férfi öngyilkos lett

A Szigetszentmiklóson megölt fiatalabb nő volt élettársa lehet a tettes, a férfi öngyilkos lett

Egy 34 éves nő és 56 éves édesanyja holttestét találták meg a rendőrök hétfőre virradóra Szigetszentmiklóson. A gyanú szerint az elkövető a fiatalabb nő volt élettársa lehet, aki vasárnap dél körül öngyilkosságot követett el - tájékoztatta a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság (PMRFK) szóvivője az MTI-t.

Beluzsárné Belicza Andrea közlése szerint a házból egy 61 éves férfit kórházba szállítottak. Az MTI úgy értesült, hogy sérülései súlyosak. A rendőrség emberölés, valamint életveszélyt okozó testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást ismeretlen tettes ellen.
A PMRFK szóvivője a kettős gyilkosság előzményeiről elmondta, hogy a család egyik hozzátartozója kért segítséget vasárnap este kevéssel 10 óra előtt, mert nem tudott bejutni a házba. Miután a rendőrök közreműködésével bementek, ott holtan találtak egy 34 éves nőt, valamint annak 56 éves édesanyját. A ház egyik helyiségéből a mentők egy 61 éves férfit szállítottak kórházba.
A nyomozás jelenlegi állása szerint a 34 éves áldozat volt élettársa vasárnap 12 óra körül öngyilkosságot követett el: a 42 éves férfi a fővárosban egy vonat elé ugrott, s életét vesztette – magyarázta Beluzsárné Belicza Andrea, hozzátéve, hogy a jelenlegi ismeretek alapján ez a férfi követhette el a bűncselekményeket, azonban tettét egyelőre tárgyi bizonyítékok nem támasztják alá.
Még nem ért véget a PMRFK bűnügyi osztályának munkatársai által folytatott a helyszíni szemle, az adatgyűjtés és a tanúkutatás – tette hozzá a szóvivő.
Győrfi Pál, az Országos Mentőszolgálat kommunikációs igazgatója az MTI érdeklődésére megerősítette, hogy két sérült a helyszínen életét vesztette. Tájékoztatása szerint egy súlyosan sérült férfit a mentők kórházba vittek.
Az MTI úgy tudja, hogy családi dráma történt, a sérült a szintén a házban élő egyik családtag.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 25. 15:00, szerda | Kék hírek

Bilincsben a rablóbanda tagjai

A ceglédi rendőrök elfogták azt a két férfit, akik erőszakkal érvényesítették a pénzügyi érdekeiket.

2026. Február 18. 16:00, szerda | Kék hírek

Felszámolták a budakeszi droglabort

Magyar–lengyel nyomozók együtt csaptak le arra a kábítószert előállító csapatra, akik a budapesti éjszakában árusították illegális szereiket.

2026. Február 15. 13:00, vasárnap | Kék hírek

Leragasztotta a síró gyermek száját egy bölcsődei nevelő

Az Érdi Járási Ügyészség kiskorú veszélyeztetésének bűntette és más bűncselekmények miatt emelt vádat egy bölcsődei nevelőnővel szemben, aki két kisgyereket bántalmazott.

2026. Február 15. 08:42, vasárnap | Kék hírek

Egy Aston Martinnal okozott halálos balesetet Győrben

A Győri Rendőrkapitányság büntetőeljárást indított a 33 éves sofőr ellen.