Hírek
2020. Január 15. 07:27, szerda |
Belföld
Forrás: infovárosok/Fotó: MTI/Mihádák Zoltán
Agyonvertek egy nőt Budapesten
Holtan találtak egy nőt Budapesten a XIII. kerületben kedden.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság Tevékenység Irányítási Központját január 14-én 16 óra 57 perckor a mentők értesítették, hogy a XIII. kerületi Népfürdő utcában, egy irodaház előtt találtak egy holttestet – közölte a rendőrség oldalán.
A helyszíni szemle során beszerzett adatok alapján a nőt olyan súlyosan bántalmazták, hogy belehalt sérüléseibe.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság Életvédelmi Osztálya halált okozó testi sértés bűntett miatt ismeretlen tettes ellen indított nyomozást, és megkezdte az elkövető felkutatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 24. 08:09, szombat | Belföld
KSH: novemberben a bruttó átlagkereset 756 400 forint volt
2025 novemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 756 400, a nettó átlagkereset 525 900 forint volt.
2026. Január 24. 08:08, szombat | Belföld
Forgalomba állították a századik CAF villamost Budapesten
Forgalomba állították a századik CAF villamost Budapesten pénteken.
2026. Január 24. 08:05, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország ott ül az asztalnál az új világrend kialakulásánál
Megnyílt a Konfuciusz Intézet a győri Széchenyi István Egyetemen is, ami demonstrálja, hogy Európával ellentétben Magyarország ott ül az asztalnál az új világrend kialakulásánál
