Hírek
2015. Augusztus 13. 15:53, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Algériai kábítószerárus akart megvesztegetni magyar rendőröket
Rendőröket akart megvesztegetni egy algériai férfi, akit Budapesten fogtak el, miután kábítószergyanús tablettákat próbált eladni - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság csütörtökön a rendőrség honlapján.
A Hajógyári szigeten fogták el a rendőrök 30 éves férfit, aki a szabadon bocsátásáért cserébe pénzt ajánlott fel - olvasható a police. hu oldalon.
Az eddigi adatok szerint a férfi több alkalommal kínált eladásra kábítószergyanús tablettákat. Ruházatában 76 darab kék színű, kábítószergyanús tablettát, valamint több mint félmillió forintot és csaknem ezer eurót találtak.
A férfi ellen kábítószer-kereskedelem megalapozott gyanúja miatt folytatnak eljárást, és vesztegetés gyanúja miatt feljelentést tettek ellene a Központi Nyomozó Főügyészségen.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 22. 07:39, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a kormány januári rezsistopot vezet be
Januári rezsistopot vezet be a kormány, ez azt jelenti, hogy a januári fűtésnél jelentkező többletfogyasztást, annak költségeit a kormány átvállalja a családoktól - jelentette be a miniszterelnök szerdán a Facebookon.
2026. Január 22. 07:34, csütörtök | Belföld
Adathalászok küldenek csaló e-maileket - figyelmeztet a NAV
A NAV nem küld e-mailt, senki ne dőljön be az adathalászoknak, akik a hét elejétől a NAV nevében küldenek csaló e-maileket - figyelmeztet a Nemzeti Adó- és Vámhivatal szerdai közleményében.
2026. Január 22. 07:32, csütörtök | Belföld
Rendőrség: a Balaton szinte teljes partszakaszán elérte a jégvastagság a biztonságos szintet
A jégvastagság az elmúlt napokban a Balaton szinte teljes partszakaszán elérte vagy meghaladta a biztonságos jégen tartózkodás minimumát - közölte a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon szerdán.
2026. Január 21. 07:21, szerda | Belföld
Orbán Viktor: amíg Magyarországon nemzeti kormány van, a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá
Amíg nemzeti kormány van Magyarországon, addig a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá - mondta Orbán Viktor miniszterelnök kedden a Facebookon közzétett videójában.
