Hírek
2014. Január 08. 10:32, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
Árokba borult egy kamion az M0-son Gyálnál
Forgalomkorlátozás lépett életbe az M0-s autóút M3-as autópálya felé vezető oldalán Gyál térségében, ahol árokba borult egy kamion, és egy ember megsérült szerda délelőtt - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.
Beluzsárné Belicza Andrea tájékoztatása szerint a jármű ismeretlen körülmények között hajtott az árokba az M0-s 38-as kilométerénél.
A helyszínelés befejezéséig mindkét forgalmi sávot lezárták, csak a leállósávban lehet közlekedni - tette hozzá a szóvivő.
Csámpai Attila, a Pest megyei katasztrófavédelem szóvivője elmondta, hogy a homokot szállító kamion sofőrje beszorult a roncsba, a sérült férfi kiemelését már megkezdték a monori és a fővárosi tűzoltók.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 23. 08:57, kedd | Belföld
NGM: februárban egyszerre nagyobb összeget kapnak a nyugdíjasok
Amit vállaltunk, teljesítjük: 2026-ban is megőrizzük a nyugdíjak vásárlóértékét, februárban érkezik a 13. havi nyugdíj és a 14. havi nyugdíj első heti részlete - közölte hétfői közleményében a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM)
2025. December 23. 08:57, kedd | Belföld
NGM: idén is előrehozottan, karácsony előtt érkeznek a családtámogatási ellátások
A kormány mindent megtesz annak érdekében, hogy a családok egyre több pénzből tudjanak gazdálkodni, hogy a karácsony az ünnep meghittségéről és valódi értékeiről szóljon.
2025. December 23. 08:55, kedd | Belföld
Fuvarozók tüntettek a tervezett útdíjemelés ellen Budapesten és környékén
Fuvarozók tüntetettek a tervezett útdíjemelés ellen hétfőn Budapesten és környékén, ez a rendőrség folyamatos tájékoztatása szerint időszakosan több helyen okozott torlódást, lassulást.
2025. December 23. 08:54, kedd | Belföld
Orbán Viktor: Háborúmentes karácsonyunk lesz
Egy háborúmentes karácsonyunk lesz, de a háborús veszély nem múlt el - figyelmeztetett Orbán Viktor miniszterelnök a TV2 Tények című műsorának különkiadásában hétfőn este.
