2013. Február 14. 06:45, csütörtök | Sport
Forrás: NSO

Bajnokok Ligája

Döntetlent hozott a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének csúcsrangadója!

A találkozót óriási médiaérdeklődés előzte meg, az egykor Angliában egymás ellen nagy meccseket vívó José Mourinho és Sir Alex Ferguson nem győzte dicsérni egymás csapatát.

Az első félidő kifejezetten jó játékot és két gólt is hozott, előbb Danny Welbeck, majd CR7 is betalált, utóbbi éppen előző csapata ellen egy gyönyörű fejessel!

A végeredmény is 1–1 lett, a második félidő már kevésbé nagy iramot és szép játékot hozott, mint az első. Az idegenben szerzett gól nagy előny a Manchester Unitednek, a Real Madridnak nagyon nehéz dolga lesz az Old Traffordon, ahol ebben az idényben két csapat tudott csak nyerni (CFR Cluj, Tottenham).

A nap másik meccsén a Dortmund is értékes döntetlent harcolt ki Ukrajnában, Srna és Douglas Costa, valamint Lewandowski és Hummels góljaival:

Sahtar Doneck-Borussia Dortmund 2:2

Folytatás egy hét múlva.

Ezek érdekelhetnek még

2024. Május 13. 06:00, hétfő | Sport

Tour de Hongrie - Poelsé a záróetap, Nys az első belga sárga trikós, Dina a legjobb magyar

Thibau Nys nyerte a 45. Tour de Hongrie országúti kerékpáros körversenyt, amelynek vasárnapi zárószakaszán Wout Poels diadalmaskodott.

Férfi kézilabda vb-selejtező - A magyar válogatott kettős győzelemmel jutott ki a tornára

Az olimpiai kvótás magyar férfi kézilabda-válogatott kettős győzelemmel jutott ki a jövő évi világbajnokságra, mivel 36-23-ra nyert Litvánia ellen a selejtező vasárnapi visszavágóján, Veszprémben.

2024. Május 12. 09:01, vasárnap | Sport

Tour de Hongrie - Eisenkrammer: ilyen sportélményben még nem volt részem magyar körversenyen

Eisenkrammer Károly számára élete legkülönlegesebb sportélményét nyújtja eddig a Tour de Hongrie országúti körverseny.

2024. Május 12. 08:57, vasárnap | Sport

Meglepetésre kikapott Miskolcon a Fradi

A Diósgyőr 2-0-ra legyőzte otthon a bajnok Ferencvárost a labdarúgó OTP Bank Liga 32. fordulójában.