Hírek
2013. Október 13. 16:32, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: MTI
Baleset Fótnál - Egy ember életveszélyesen, négyen súlyosan sérültek meg
Egy embert életveszélyes, négyet súlyos sérülésekkel vittek kórházba a Fót és Csomád között vasárnap délelőtt történt frontális karambol helyszínéről.
A korábbi rendőrségi információk szerint két személyautó ütközött össze ismeretlen körülmények között a két Pest megyei települést összekötő úton, ahol teljes lezárás van érvényben.
Nagy Zsófia, a mentők ügyeletese az MTI érdeklődésére elmondta, hogy egy mentőhelikopterrel és négy mentőautóval vonultak ki a helyszínre, ahonnan összesen öt középkorú sérültet - egy férfit és négy nőt - vittek különböző kórházakba. Az egyik sérült életveszélyben van - tette hozzá.
Kisdi Máté, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője azt közölte, hogy az autókban utazókat a fővárosi tűzoltók a két gépkocsi tetejének levágása után tudták csak kiemelni, s átadni a mentőknek.

MTI Fotó: Lakatos Péter
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 15. 13:00, vasárnap | Kék hírek
Leragasztotta a síró gyermek száját egy bölcsődei nevelő
Az Érdi Járási Ügyészség kiskorú veszélyeztetésének bűntette és más bűncselekmények miatt emelt vádat egy bölcsődei nevelőnővel szemben, aki két kisgyereket bántalmazott.
2026. Február 15. 08:42, vasárnap | Kék hírek
Egy Aston Martinnal okozott halálos balesetet Győrben
A Győri Rendőrkapitányság büntetőeljárást indított a 33 éves sofőr ellen.
2026. Február 14. 15:00, szombat | Kék hírek
Marihuánát rejtett az egzotikus édesség
Thaiföldről rendelte a csomagot a vietnámi férfi, a kézbesítővel együtt kopogtattak a rendőrök.
2026. Február 13. 06:13, péntek | Kék hírek
A termesztőig vezettek a drogfogás szálai
A kábítószer-kereskedő banda valamennyi tagját elfogta a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI)
