Hírek
2018. Március 26. 12:48, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Baleset miatt lezárták az M1-es autópályát Bicskénél
Baleset miatt teljes szélességében lezárták az M1-es autópálya főváros felé vezető oldalát Bicskénél, torlódásra kell számítani - közölte a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság hétfőn.
A police.hu-n azt írták, délelőtt a belső szalagkorlátnak ütközött és felborult egy járműszerelvény, a rakománya pedig az útra szóródott. A jármű vezetője könnyebben megsérült.
A forgalmat a 39-es kilométernél az 1-es útra terelik, az autópályára a 27-es kilométernél lehet visszatérni.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 26. 12:00, csütörtök | Belföld
Karácsony Gergely: nemzetközi városfejlesztési díjat kapott Budapest
Budapest a világ egyik legrangosabb városfejlesztési elismerésének, a Lee Kuan Yew World City Prize 2026 díjazottjai közé került - közölte a főpolgármester szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Március 26. 10:00, csütörtök | Belföld
Meteorológia: az ország nyugati felén másfél havi csapadék eshet péntek estig
Péntek estig az ország nyugati felén akár másfél havi csapadék is eshet - hívta fel a figyelmet a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán szerdán.
