Hírek
2012. Szeptember 14. 10:09, péntek |
Belföld
Forrás: MTI
Baleset miatt teljes útzár a 8-as főúton
Egy kamion szenvedett balesetet a 8-as főúton Ajka-Bakonygyepesnél, a helyszínelés idejére teljes útzárat rendeltek el, személyi sérülés nem történt
Egy kamion szenvedett balesetet a 8-as főúton Ajka-Bakonygyepesnél, a helyszínelés idejére teljes útzárat rendeltek el, személyi sérülés nem történt - közölte a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője péntekenaz MTI-vel.
Kómár Viktória elmondta: egy kamion csúszott meg a 8-as főút 82 és 83 kilométere között pénteken reggel, melynek következtében a jármű az úttesten keresztbe fordult, személyi sérülés nem történt.
A baleseti szemle és a mentés idejére teljes útzár van érvényben, a rendőrök a forgalmat Ajkarendek felé terelik - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 12. 14:00, csütörtök | Belföld
Steiner Attila: a kormány vizsgálja az üzemanyag forgalmazók javaslatát
2026. Március 12. 12:00, csütörtök | Belföld
Rogán szerint nem akarják befolyásolni a magyar választást az oroszok
Szerinte kamu az egész.
2026. Március 12. 07:21, csütörtök | Belföld
NAV: hétfőig lehet kérni az szja-bevallási tervezetek postázását
Még öt napig, március 16-ig kérhetik az szja-bevallási tervezetek postázását azok, akik nem rendelkeznek elektronikus elérhetőséggel - hívta fel a figyelmet szerdán a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).
