Hírek
2018. Június 25. 12:35, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Baleset miatt teljes útzár az M1-es autópályát a 32-es kilométernél
Teljesen lezárták az M1-es autópályát a 32-es kilométernél, Herceghalom térségében Győr felé, mert egy kamion átszakította a szalagkorlátot - közölte a rendőrség hétfőn a honlapján.
A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint a Budapest felé vezető oldalon haladó szerb kamion nekiütközött a leállósávban álló járműnek, átszakította a szalagkorlátot és a Győr felé vezető oldalon állt meg, elfoglalva az egész pályatestet. A balesetben senki sem sérült meg.
A baleset miatt a Győr felé tartó forgalmat a M0-ás autóútról az 1-es főútra terelik, majd a járművek a bicskei felhajtónál térhetnek vissza az autópályára. A torlódás több kilométeres az Útinform információi szerint.
A Budapest felé vezető oldalon két sávban, de lassan halad a forgalom, mert szennyeződés került az útburkolatra, ezért torlódásra, 15-20 perces menetidő-növekedésre kell számítani.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 16. 14:00, csütörtök | Belföld
Ferencz Orsolya: pártpolitikai kereteket meghaladó, polgári közösséget építünk
2026. Július 16. 12:00, csütörtök | Belföld
Sulyok Tamás: a jogállamiság nem politikai értékelés függvénye
A jogállamiság nem politikai értékelés függvénye, hanem a matematikához hasonlatosan objektív ténykérdés, a törvények uralmát jelenti - közölte a köztársasági elnök szerdai Facebook-bejegyzésében.
2026. Július 16. 11:00, csütörtök | Belföld
Kapitány István: a Gazdasági és Energetikai Minisztérium által megörökölt szerződéseket teljes körűen átvilágítjuk
A Gazdasági és Energetikai Minisztérium által megörökölt szerződéseket teljes körűen átvilágítjuk - fogalmazott a gazdasági és energetikai miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Július 16. 09:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: botrányos módon esik szét az egykori állampárt
Magyar Péter kormányfő szerint \"botrányos módon\" esik szét az egykori állampárt, a Fidesz.
