Hírek
2011. Október 21. 07:29, péntek |
Kék hírek
Forrás: MTI
Baltával támadt a rendőrökre – enyhítettek ítéletén

Jogerősen három év börtönbüntetésre ítélte a Fővárosi Ítélőtábla csütörtökön azt az 55 éves ceglédi férfit, aki két éve kisbaltával támadt két intézkedő rendőrre.
A másodfokon eljáró bíróság enyhítette az elsőfokú – ötéves börtönbüntetést tartalmazó – ítéletet, mert indoklása szerint nem volt bizonyítható az emberölés előkészülete, ezért azt magánlaksértésre változtatta. A másodfokú bíróság ugyanakkor helybenhagyta az elsőfokú ítélet indoklásának azt a részét, amely szerint a férfi hivatalos személy elleni erőszak és kétrendbeli testi sértés bűntettét követte el. (lm)
MTI
Ezek érdekelhetnek még
2023. Május 24. 09:49, szerda | Kék hírek
Két millió forintért rendelt Elf Bart a NAV
A NAV Győr-Moson-Sopron vármegyei adóellenőrei az egyik népszerű közösségi oldalon látták egy árus hirdetését, akinél nagy tételben lehetett Elf Bart vásárolni.
2023. Május 22. 10:50, hétfő | Kék hírek
Komplett fegyverarzenált találtak egy albán férfinál Röszkén
17 gépkarabélyt, kettő géppisztolyt, kettő pisztolyt, valamint tölténytárakat és lőszereket találtak egy albán férfinál a röszkei határátkelőhelyen - tájékoztatta a Csongrád-Csanád Vármegyei Főügyészség szóvivője.
2023. Május 18. 06:00, csütörtök | Kék hírek
Roadpol: sok teherautó-sofőr nem használja a biztonsági övet
2023. Május 18. 06:00, csütörtök | Kék hírek
Jogerősen húsz év fegyházra ítélték a VV Fanni-ügy vádlottját
Jogerősen húsz év fegyházbüntetésre ítélte a Fővárosi Ítélőtábla a VV Fanniként ismertté vált Novozánszki Fanni meggyilkolásával vádolt B. Lászlót szerdán.