Városlista
2026. február 8, vasárnap - Aranka

Hírek

2025. Január 19. 09:32, vasárnap | Életmód
Forrás: MTI

Bárdosi Sándor tartalékos katona lett

Bárdosi Sándor tartalékos katona lett

Bárdosi elmondta, hogy példát szeretne mutatni a mai fiataloknak, ezért lett tartalékos katona.

Szombaton Gödöllőn, a területvédelmi tartalékosok bevonulásának napján Bárdosi Sándor, olimpiai ezüstérmes és junior világbajnok birkózó katonai egyenruhában jelent meg, az MTI tudósítása szerint az egykori olimpikon csatlakozott a Magyar Honvédséghez tartalékos katonaként.

Ha én 48 évesen meg tudom csinálni, és hasznosnak érzem magam, és úgy gondolom, hogy én itt tudok alkotni, akkor szerintem ezt mindenki meg tudja tenni – nyilatkozta Bárdosi.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 08. 14:00, vasárnap | Életmód

Anyatej-kiegészítő tápszereket hívott vissza a Müller

Anyatej-kiegészítő tápszertermékek visszahívását kezdeményezte a forgalomból a Müller Drogéria Magyarország Bt. - közölte a Nemzeti Kereskedelmi és Fogyasztóvédelmi Hatóság (NKFH) szombaton az MTI-vel.

2026. Február 08. 14:00, vasárnap | Életmód

Napokkal a szilágycsehi templomtorony leomlása előtt észlelték a gyorsuló állagromlást

A román művelődési minisztérium szombati közlése szerint napokkal a szilágycsehi református templom tornyának leomlása előtt észlelték a gyors állagromlását a szakemberek.

2026. Február 07. 13:00, szombat | Életmód

Végső búcsút vettek Tarr Bélától

Több százan, családja, barátai, pályatársai, tanítványai és tisztelői kísérték utolsó útjára Tarr Béla Kossuth- és Balázs Béla-díjas filmrendezőt pénteken a Fiumei úti sírkertben.

2026. Február 07. 11:00, szombat | Életmód

Elhunyt Vásáry Tamás zongoraművész, karmester