Városlista
2025. december 23, kedd - Viktória

Hírek

2013. Március 18. 21:19, hétfő | Belföld
Forrás: MTI

Beszakadt az M1-es burkolata Győrnél, torlódás alakult ki

Beszakadt az M1-es burkolata Győrnél, torlódás alakult ki

Torlódik az M1-es országhatár felé haladó forgalma Győrnél, mert beszakadt a sztráda burkolata, ezért csak egy sávon lehet közlekedni ezen a szakaszon - közölte a megyei rendőr-főkapitányság sajtóügyletese hétfő este az MTI-vel.

Kálmán Gabriella elmondta: ismét fel lehet felhajtani a 85-ös főútról az autópályára. A sérült részt a rendőrök körülbójázták, a közlekedők az előzősávon kerülhetik ki.
Hozzátette: a forgalmat az is lassítja, hogy több jármű is defektet kapott az úthiba miatt.

Címkék: Baleset-közúti

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 23. 08:57, kedd | Belföld

NGM: februárban egyszerre nagyobb összeget kapnak a nyugdíjasok

Amit vállaltunk, teljesítjük: 2026-ban is megőrizzük a nyugdíjak vásárlóértékét, februárban érkezik a 13. havi nyugdíj és a 14. havi nyugdíj első heti részlete - közölte hétfői közleményében a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM)

2025. December 23. 08:57, kedd | Belföld

NGM: idén is előrehozottan, karácsony előtt érkeznek a családtámogatási ellátások

A kormány mindent megtesz annak érdekében, hogy a családok egyre több pénzből tudjanak gazdálkodni, hogy a karácsony az ünnep meghittségéről és valódi értékeiről szóljon.

2025. December 23. 08:55, kedd | Belföld

Fuvarozók tüntettek a tervezett útdíjemelés ellen Budapesten és környékén

Fuvarozók tüntetettek a tervezett útdíjemelés ellen hétfőn Budapesten és környékén, ez a rendőrség folyamatos tájékoztatása szerint időszakosan több helyen okozott torlódást, lassulást.

2025. December 23. 08:54, kedd | Belföld

Orbán Viktor: Háborúmentes karácsonyunk lesz

Egy háborúmentes karácsonyunk lesz, de a háborús veszély nem múlt el - figyelmeztetett Orbán Viktor miniszterelnök a TV2 Tények című műsorának különkiadásában hétfőn este.