Hírek
2012. December 10. 15:02, hétfő |
				Helyi				
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőrfőkapitányság
				
				Csalódott „ex élettárs” támadt a családra
				Sopronban, a Tesco parkolóban támadt rá volt élettársa családjára egy helyi férfi az elmúlt napokban.
A reggeli incidensben eleinte csak volt szerelmét szidalmazta, majd mintegy fenyítésként, megütötte a lányt. A feldühödött férfi ezt követően járművéhez ment. Annak csomagtartójából kivette az autó emelőjét, megfogta a szerszámot és azzal betörte a család autójának szélvédőjét. A járműben lévő navigátort is tönkretette úgy, hogy földhöz vágva az ripityára törött.
	A bedühödött férfinak még ez sem volt elegendő. A lány édesanyjához lépett, akit olyan erővel vágott fejbe, hogy az 54 éves asszonyt a mentők súlyos sérülésekkel szállították a helyi kórházba.
	A gyanúsított ellen garázdaság megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást a Soproni Rendőrkapitányság.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 03. 15:48, hétfő | Helyi
Bőrápolási rutinok ősszel is
Bőrünk ápolása mindig is kiemelt szerepet jelentett egészségünk megőrzése érdekében, mely az egyre zordabb időjárási viszonyoknak köszönhetően még aktuálisabbá vált. A megfelelő ápolással sokat tehetsz annak védelméért.
2025. November 03. 07:15, hétfő | Helyi
Labdarúgó NB I - Legyőzte a Zalaegerszeget és élre állt a Debrecen
A Debreceni VSC hazai pályán 2-1-es győzelmet aratott a Zalaegerszeg felett a labdarúgó Fizz Liga 12. fordulójának vasárnap esti zárómérkőzésén.
2025. Október 31. 10:13, péntek | Helyi
Újabb szakrendelésekkel bővült a Soproni Gyógyközpont ellátásainak köre
A járóbeteg ellátásainak körének bővüléséről nyújtott tájékoztatót a Soproni Gyógyközpont. Elindult a kézsebészeti szakrendelés a soproni kórházban.
2025. Október 29. 17:06, szerda | Helyi
Hogyan vészeljük át az óraátállítás utáni napokat
Ismét túlestünk egy újabb óraátállításon, így újra a téli időszámítás szerint számoljuk a perceket. Bár ennek több negatív hatása is lehet a szervezetre, szóval íme néhány tipp, hogy átvészeljük ezt az időszakot!
