Városlista
2026. május 12, kedd - Pongrác

Hírek

2018. Július 18. 07:27, szerda | Belföld
Forrás: mti

Csökkent az üzemanyagok ára

Csökkent az üzemanyagok ára

A Mol bruttó 2 forinttal csökkentette a 95-ös benzin és 3 forinttal a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát.

A csökkentéssel a benzin literenkénti átlagára 397 forintra, a gázolajé pedig 405 forintra csökkent.

Az üzemanyagok ára legutóbb múlt szerdán változott, a benziné 3 forinttal 399 forintra mérséklődött, a gázolajé 2 forinttal, 408 forintra csökkent literenként.

Az autósok 50 forintos különbséget is tapasztalhatnak a töltőállomások árai között.

A benzin ára 2012. április elején érte el csúcsát, akkor egy liter átlagosan 451 forintba került. A gázolaj literje 2012. január közepén volt a legdrágább, átlagosan 449 forint.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 12. 07:33, kedd | Belföld

Megalakult az új Országgyűlés – az IPOSZ szerint a kkv-kat érintő döntéseknél nagyobb szerepet kell kapniuk az érdekképviseleteknek

Az áprilisban megválasztott képviselők ünnepélyes eskütételével szombaton megalakult az új Országgyűlés.

2026. Május 12. 07:14, kedd | Belföld

Korrupció miatt őrizetbe vettek egy volt országgyűlési képviselőt

Őrizetbe vett az ügyészség egy volt országgyűlési képviselőt korrupció és fiktív foglalkoztatás gyanúja miatt hétfőn - tájékoztatta a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) az MTI-t.

2026. Május 12. 07:10, kedd | Belföld

Eltörölné a kancellári rendszert a leendő oktatási miniszter

Átvilágítják a tankerületeket és az igazgatókat, felülvizsgálják a Nemzeti Alaptantervet.