Városlista
2025. július 7, hétfő - Appolónia

Hírek

2019. Augusztus 15. 10:47, csütörtök | Belföld

Devizapiac - Erősödött kissé a forint

Devizapiac - Erősödött kissé a forint

Szerény erősödést ért el a forint csütörtökre virradóra a főbb devizákkal szemben a nemzetközi devizakereskedelemben.

Az euró jegyzése a szerda esti 325,61 forintról 325,55 forintra csökkent csütörtök reggel nyolc órára.
A dollár és a svájci frank jegyzése csütörtök reggelre szintén csökkent, a dolláré 292,32-ről 291,99 forintra, a svájci franké a szerda esti 300,02 forintról 299,98 forintra.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 06. 13:00, vasárnap | Belföld

Hubai Imre: a gazdáknak ingyenesen biztosított öntözővíz az aszállyal szembeni védekezés kulcsfontosságú eleme

A gazdáknak ingyenesen biztosított öntözővíz az aszállyal szembeni védekezés kulcsfontosságú eleme - közölte az Agrárminisztérium mezőgazdaságért felelős államtitkára szombaton Kiskörén.

2025. Július 06. 09:40, vasárnap | Belföld

Sokan megsérültek a 442-es úton hajnalban történt buszbalesetben

Az elsődleges információink szerint 19-en sérültek meg a 442-es főúton

2025. Július 06. 08:18, vasárnap | Belföld

Hőség - Meteorológia: zivatarokra és magas középhőmérsékletre kell készülni vasárnap

Változás következik be az időjárásban: vasárnap zivatarokra kell készülni elsősorban a Dunántúlon és 27 Celsius-fok felett alakulhat a napi középhőmérséklet az ország déli részén, emellett nagyon erős lesz az UV-B-sugár

2025. Július 05. 20:27, szombat | Belföld

MÁV-csoport: további vonalakon bővül az éjszakai közlekedés a metrók üzemidő-bővítéséhez kapcsolódva

A MÁV-csoport több vasútvonalon új járatokat indít, illetve módosítja a menetrendet, szombattól bővíti az éjszakai szolgáltatást.