Városlista
2023. november 29, szerda - Taksony

Hírek

2022. Augusztus 13. 16:01, szombat | Kék hírek
Forrás: infovárosok/police.hu

Dílernőt fogtak a rendőrök Karácsonydon

Dílernőt fogtak a rendőrök Karácsonydon

Letartóztatta a bíróság azt a karácsondi nőt, akit séta közben kapcsoltak le a rendőrök.

Kereskedéssel elkövetett új pszichoaktív anyaggal visszaélés bűntett elkövetésének gyanúja miatt folytat büntetőeljárást a gyöngyösi rendőrség egy karácsondi nővel szemben.

A rendőrök két gyalogost igazoltattak augusztus 10-én 11 óra 30 perckor Karácsondon. A korábbi gyanú beigazolódott, ugyanis a 38 éves nő táskájából 38 kábítószergyanús pakett került elő, ezért őt előállították a városi rendőrkapitányságra és őrizetbe vétele mellett kihallgatták – közölte a rendőrség.

A lefoglalt anyagokról a szakértői vizsgálat egyértelműen megállapította, hogy kábítószer.

A nyomozás során a rendőrök látókörébe kerültek többen is, akiknek a kihallgatása alátámasztotta, hogy a gyanúsított az elmúlt időszakban anyagi haszonszerzés érdekében, rendszeresen értékesített új pszichoaktív anyagot különböző összegért a lakóhelyén.

A nyomozó hatóság előterjesztést tett a letartóztatásának indítványozására, melyet a bíróság a el is rendelt.

Ezek érdekelhetnek még

2023. November 24. 10:15, péntek | Kék hírek

Másfél év alatt 171 millió forintot szerzett idős áldozatától a csaló

Különösen nagy kárt okozó csalás, sikkasztás és gondozási kötelezettség elmulasztásának bűntette miatt emelt vádat a Veszprémi Járási Ügyészség egy idős, beteg embert kihasználó 52 éves férfi ellen.

2023. November 24. 06:00, péntek | Kék hírek

Tényleges életfogytiglanra ítélték az apát, aki álmukban végzett lányaival Aszódon

Tényleges életfogytig tartó szabadságvesztésre ítélte elsőfokon a Budapest Környéki Törvényszék a férfit, aki a hozzá kapcsolattartásra érkező két lányát álmukban megölte Aszódon - közölte a bíróság az MTI-vel csütörtökön.

2023. November 22. 12:20, szerda | Kék hírek

Vesztegetéssel vádoltak meg egy orvost pénzért felírt gyógyszerek miatt

Egy orvos, az asszisztense és két beteg ellen emeltek vádat pénzért felírt erős nyugtatók, illetve hálapénz miatt - tudatta a Pest Vármegyei Főügyészség közleményben szerdán az MTI-vel.

2023. November 22. 06:00, szerda | Kék hírek

Hármas gyilkossággal gyanúsított amerikait fogtak el a záhonyi rendőrök

Három rendbeli gyilkossággal gyanúsított amerikai állampolgárságú férfit tartóztattak fel a Záhonyi Határrendészeti Kirendeltség munkatársai - közölte a Szabolcs-Szatmár-Vármegyei Rendőr-főkapitányság.