Városlista
2026. február 15, vasárnap - Kolos

Hírek

2017. Október 25. 05:00, szerda | Belföld
Forrás: mti

Drogdílereket fogtak el Kisvárdánál

Drogdílereket fogtak el Kisvárdánál

Összesen tíz kilogramm kábítószergyanús anyagot, közte marihuánát találtak egy török és egy magyar férfinál rendőrségi rajtaütés, valamint házkutatás során hétfőn

- közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság kedden az MTI-vel. A tájékoztatás szerint rendőrök előzetes információk alapján Kisvárdánál vizsgálták át a Budapestről Kisvárda felé tartó 35 éves török állampolgár autóját, melyben elrejtve több mint 1,1 kilogramm növényi származékot, az elvégzett gyorsteszt alapján marihuánát találtak. A nyomozók szerint a jármű vezetője, valamint utasa, a budapesti lakhelyű, 40 éves F. Lajos Kisvárdán akarta értékesíteni a kábítószert.

A rendőrök a gyanúsítottak budapesti lakcímein tartott házkutatások alkalmával további 9,84 kilogramm kábítószergyanús anyagot foglaltak le, melyet a korábbi mennyiséggel együtt szakértői vizsgálat alá vetnek. A gyanúsítottakat őrizetbe vették és előterjesztést tettek előzetes letartóztatásuk indítványozására.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 15. 11:00, vasárnap | Belföld

Balesetet szenvedett Tállai András államtitkár

Közúti balesetet szenvedett Tállai András, az Agrárminisztérium parlamenti államtitkára szombaton.

2026. Február 15. 08:46, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: A TISZA ki fogja zsebelni a magyar családokat

A 2026-os év a győzelem éve lesz a családok, a jobboldal, a Fidesz és Magyarország számára – jelentette ki Orbán Viktor a Várkert Bazárban tartott évértékelő beszédében.

2026. Február 14. 08:15, szombat | Belföld

Több ezren vettek részt a XXVI. Doni Hősök Emléktúrán

A XXVI. Doni Hősök Emléktúrán összesen 3624 ember vett részt, köztük 918 diák, katonai képzéssben tanuló kadét, illetve valamely civil társadalmi szervezet tagja volt -

2026. Február 14. 08:11, szombat | Belföld

Donald Tuskkal találkozott Magyar Péter

Magyar Péter közölte: a megbeszélésen egyetértettek abban, hogy Magyarországnak és Lengyelországnak is mindent meg kell tennie az orosz–ukrán háború mielőbbi békés lezárásának elősegítéséért.