Városlista
2026. május 31, vasárnap - Angéla

Hírek

2011. Október 25. 07:17, kedd | Belföld
Forrás: OrintPress

Durva gázolajár-emelés jön szerdán

Durva gázolajár-emelés jön szerdán

Ismét nő a gázolaj ára szerdán: 7 forinttal emeli a gázolaj árát a MOL, amelynek átlagára várhatóan átlépi a 400 forintot - erősítették meg piaci forrásokból a holtankoljak.hu értesülését. Erre még nem volt példa.

A múlt héten a a benzin ára 2 forinttal, a gázolajé pedig 3 forinttal nőtt. A 95-ös normálbenzin országos átlagos ára várhatóan 397 forint marad. A legdrágább kutakon akár 420 forintos gázolajárral, és 412 forintos benzinárral találkozhatunk. Idén eddig 36 forinttal nőtt a benzin, és 51 forinttal a gázolaj ára. A bioetanol átlagos ára várhatóan 310 forint körül alakul, autógázt 222 forintos átlagos áron tankolhatunk.

OrientPress Hírügynökség

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 31. 15:00, vasárnap | Belföld

Megerősítette a magyar államadós-osztályzatot az S&P

2026. Május 31. 13:00, vasárnap | Belföld

Bóna Szabolcs: új fejlesztési lehetőségek nyílhatnak meg a mezőgazdaság és az élelmiszeripar számára

Ismét van lehetőség a fejlődésre és a fejlesztésekre az uniós források megnyitása után - közölte az agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter a Facebook-oldalán szombaton reggel.