Hírek
2016. Március 17. 18:20, csütörtök | Helyi
Egy évvel meghosszabbította a szakmai stáb szerződését a Switelsky-Soproni VSE
A Switelsky-Soproni VSE vezetősége egy évvel meghosszabbította a csapatnál dolgozó szakmai stáb szerződését.
Supka Attila szakmai igazgató és Szántó Csaba edző szerződése nyáron járt volna le, a két szakemberrel most 2017. június 30-ig szóló kontraktust írt alá a klub.
Supka Attila szakmai igazgatóként 2013 nyara óta dolgozik Sopronban, munkáját Szántó Csaba edző segíti. A két szakember irányításával tavaly az előkelő 5. helyet szerezte meg az NB II-es bajnokságban a Soproni VSE.
A csapattól tavaly nyáron több meghatározó játékos is távozott, helyükre rutintalan, fiatal labdarúgók érkeztek. A soproni együttes ennek ellenére 19 pontot szerzett ősszel, tavasszal pedig az előkelő 8. helyen áll a bajnoki tabellán.
„Supka Attila komoly, NB I-es rutinnal is rendelkező edző, aki ráadásul soproni kötődésű szakember. A klub anyagi helyzetét sikerült stabilizálni, ezért is döntöttünk úgy, hogy már most meghosszabbítjuk a szakmai stáb szerződését. Így a csapat és az edzők is maximálisan a szakmai munkára tudnak koncentrálni” – mondta Skála János, az SVSE elnöke.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.
2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi
Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer
Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi
Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól
Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.
2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi
Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben
Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.
