Hírek
2015. November 16. 10:49, hétfő | Helyi
Egy percre elhallgat délben egész Európa
Az Európai Tanács elnöke egyperces néma csendre hívja az európaiakat ma délben.
Donald Tusk a Twitteren szólította fel az európai állampolgárokat, hogy hétfő délben egyperces néma csenddel emlékezzenek a párizsi vérengzés áldozataira.
A pénteki összehnagolt támadássorozatban az eddigi adatok szerint 129-en haltak meg, de az áldozatok száma még nőhet, sokan kórházban fekszenek válságos állapotban.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 31. 10:13, péntek | Helyi
Újabb szakrendelésekkel bővült a Soproni Gyógyközpont ellátásainak köre
A járóbeteg ellátásainak körének bővüléséről nyújtott tájékoztatót a Soproni Gyógyközpont. Elindult a kézsebészeti szakrendelés a soproni kórházban.
2025. Október 29. 17:06, szerda | Helyi
Hogyan vészeljük át az óraátállítás utáni napokat
Ismét túlestünk egy újabb óraátállításon, így újra a téli időszámítás szerint számoljuk a perceket. Bár ennek több negatív hatása is lehet a szervezetre, szóval íme néhány tipp, hogy átvészeljük ezt az időszakot!
2025. Október 28. 13:42, kedd | Helyi
Orbán Viktor: „A béke üzenetét hoztam a magyaroktól”
Olaszországban járt a magyar miniszterelnök családjával és Semjén Zsolt miniszterelnök helyettessel, ahol először Őszentsége XIV. Leó pápával, majd Giorgia Meloni olasz miniszterelnök asszonnyal is találkozott.
2025. Október 16. 16:48, csütörtök | Helyi
Ép test és ép lélek
Október 10-e a Lelki Egészség Világnapja, melynek alkalmából a Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyászati Központ is felhívta a figyelmet lelki és mentális egészségünk megőrzésének fontosságára.
