Hírek
2016. Április 28. 09:21, csütörtök |
Helyi
Forrás: police.hu
Elfogták a bolti tolvajt

A Sopronban tetten ért férfi ellen elfogatóparancs volt érvényben.
A Soproni Rendőrkapitányság lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást R. J. 56 éves helyi lakos ellen.
A gyanúsított 2016. április 27-én a délelőtti órákban élelmiszert akart eltulajdonítani egy soproni áruházból. A férfi a bevásárlókosarába tette a termékeket, azonban a kassza felé menet ezek egy részét a kabátjába rejtette. A kosarában található élelmiszereket kifizette a pénztárnál és távozni akart a boltból. A biztonsági őrök a kijáratnál feltartóztatták a tolvajt és értesítették a rendőrséget.
A járőrök megállapították, hogy a férfi ellen a Soproni Járásbíróság körözést bocsátott ki, ezért elfogták és előállították a rendőrkapitányságra. A gyanúsított kihallgatásakor beismerte a bűncselekmény elkövetését.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 29. 15:02, kedd | Helyi
Bejelentés: nemsokára újra látogatható a Fertő-part
Májusban ismét látogatható lesz a Fertő-part. Megnyílik az északi kikötő nem csak a horgászok és a vitorlások előtt, de mindenki számára, aki szeretne ellátogatni a Fertő-tóhoz.
2025. Április 16. 15:28, szerda | Helyi
Soproni programok a tavaszi szünetre
Kézműves foglalkozás, tojáskeresés, előadások és sok más színes húsvéti programokkal készültek Sopron és környékén kicsiknek és nagyoknak egyaránt.
2025. Április 11. 12:53, péntek | Helyi
A magyar költészet napja
Április 11-én, József Attila születésnapján ünnepeljük a Magyar Költészet Napját, melynek alkalmából városszerte tartanak ünnepségeket és egyéb programokat Sopronban.
2025. Április 03. 14:31, csütörtök | Helyi
Folyamatosan újulnak meg a soproni utak
Az elmúlt években több mint 100 utca újult meg Sopronban az önkormányzati program keretében, de a munka nem ért véget. A magyar kormány támogatásával 6 milliárd forintból folytatódnak az útfelújítások városszerte.