Hírek
2021. Június 06. 08:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Elfogták a keszthelyi szurkálókat
Rövid időn belül azonosították a zalai nyomozók, majd egy napon belül el is fogták azt a 20, valamint 23 éves helyi fiatalt, akik Keszthelyen szóváltást követőn késsel megsebesítettek két embert.
A rendőrségre pénteken 17 óra 23 perckor arról érkezett bejelentés, hogy Keszthelyen, a Kastély utcában szóváltást követően késelés történt – közölte a rendőrség.
Egyelőre ismeretlen körülmények között egy 23 éves ózdi férfi súlyosan, míg egy 26 éves szintén ózdi férfi életveszélyesen megsérült, az elkövetők elmenekültek a helyszínről.
A nyomozók szemle, adatgyűjtés és tanúkutatás után hamar beazonosították a lehetséges elkövetőket. A 20 éves keszthelyi D. Patrikot és a 23 éves szintén helyi férfit, H. Kevint 2021. június 5-én délután elfogták és előállították. Elszámoltatásuk megkezdődött.
A Zala Megyei Rendőr-főkapitányság több emberen elkövetett emberölés kísérlete miatt folytat nyomozást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 08. 13:00, vasárnap | Belföld
NVI: a 106 egyéni választókerületben 872 jelöltet jelentettek be
Lejárt az egyéni választókerületi jelöltállítás, továbbá az országos listaállítás határideje is, a 106 egyéni választókerületben 872 jelöltet jelentettek be - közölte a Nemzeti Választási Iroda (NVI) az MTI-vel szombat este.
2026. Március 08. 11:00, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 10. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Március 08. 08:31, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: nem hagyhatjuk, hogy a gyűlölet és a félelemkeltés eluralkodjon Magyarországon
Nem hagyhatjuk, hogy a gyűlölet és a félelemkeltés eluralkodjon Magyarországon. Ennek sürgősen véget kell vetni!
2026. Március 08. 08:30, vasárnap | Belföld
Óriási tömeg fogadta Magyar Pétert Pécsett
Szombat este ismét Pécsre látogatott Magyar Péter, aki országos politikai szerepvállalása óta már ötödik alkalommal tartott rendezvényt a városban. A Széchenyi tér ezúttal is megtelt, sok fiatal is érkezett az eseményre.
