Városlista
2026. február 19, csütörtök - Zsuzsanna

Hírek

2020. December 29. 05:00, kedd | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Elkaptak egy embercsempészt Szekszárdon

Elkaptak egy embercsempészt Szekszárdon

Bosnyák embercsempészt vettek őrizetbe Szekszárdon, aki vasárnap 13, magát szír állampolgárnak valló illegális migránst szállított az M6-os autópályán - közölte a rendőrség hétfőn a honlapján.

A migránsokat szállító, magyar rendszámú járművet a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság (TMRFK) bátaszéki autópálya alosztályának rendőrei állították meg az M6-os Budapest felé vezető oldalán, a pálya 120-as kilométerénél - írták. A szíreket a hatályos magyar jogszabályoknak megfelelően az ideiglenes biztonsági határzárhoz kísérték.

A TMRFK bűnügyi osztálya a 29 éves bosznia-hercegovinai állampolgárral szemben embercsempészés gyanúja miatt indított eljárást és kezdeményezte letartóztatását - tették hozzá.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 19. 09:00, csütörtök | Belföld

Operatív törzs: az előrejelzések szerint néhány napra visszatér a tél

2026. Február 19. 07:15, csütörtök | Belföld

Szijjártó Péter: az Ukrajnába irányuló dízel üzemanyag kiszállítása leállításra került

Leállításra került Magyarországról a dízel üzemanyag szállítása Ukrajna felé, és mindaddig nem is indul újra, amíg Kijev nem állítja helyre a kőolajtranzitot a Barátság vezetéken hazánk irányába

2026. Február 18. 10:00, szerda | Belföld

Nagy Márton: a bankok túl drágák és túl sokan vannak

A bankok még mindig túl drágák és túl sokan vannak - írta Facebook-bejegyzésében Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter kedden.

2026. Február 18. 06:35, szerda | Belföld

Két menet lesz a fővárosban március 15-én

Megszervezik a békemenetet, illetve a TISZA Párt is nagygyűlést tart a nemzeti ünnepen.