Hírek
2022. Július 19. 05:00, kedd |
Belföld
Forrás: mti/fotó: Mihádák Zoltán
Eloltották a fővárosi tüzet, ami házakat is veszélyeztetett
Eloltották a budapesti Gyömrői útnál nagy területen égő aljnövényzetet hétfő délután - tudatta a katasztrófavédelem a honlapján.
Több hektáron égett az aljnövényzet Budapest XVIII. kerületében, a Gyömrői út, a Csévéző utca és a Billentyű utca közötti területen, a tűz házakat is veszélyeztetett.
Huszonhét járművel kilencvenkét tűzoltó oltotta a tüzet, megakadályozták a lángok továbbterjedését. Már a végleges oltáson dolgoznak - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 04. 10:00, csütörtök | Belföld
Macron: új korszak kezdődött Magyarországon
A Magyar-kormány megválasztásával új korszak kezdődött Magyarországon és Európa számára is új korszak kezdődött Magyarországgal
2026. Június 04. 08:30, csütörtök | Belföld
Pulics Gergely: Én és a Kopóm!
Gyermekkori szerelemből életforma – Pulics Gergely sorai
2026. Június 04. 07:08, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: Ukrajna rendezi a kárpátaljai magyarok kisebbségi jogait
Ukrajna kötelezettséget vállal a Kárpátalján élő százezres magyar kisebbség oktatási, nyelvhasználati, kulturális és politikai jogainak teljes körű rendezésére - jelentette be a miniszterelnök szerdán este a Facebookon.
2026. Június 03. 15:00, szerda | Belföld
Vitézy Dávid már a KRESZ módosítása előtt szabályozná az elektromos rollerek közlekedését
Vitézy Dávid szerint az elektromos rollerek szabályozása olyan fontos kérdés, hogy azzal nem lehet megvárni a KRESZ átfogó módosítását, hanem hamarabb kell lépni
