Hírek
2018. Október 16. 13:47, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Fegyvereket foglaltak le Miskolcon
Engedély nélkül tartott fegyvereket foglalt le a rendőrség Miskolcon - közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel kedden.
Dobi Tamás elmondta: a Miskolci Rendőrkapitányság munkatársai a Terrorelhárítási Központ műveleti egységével közösen végrehajtott hétfői akciójukban több lőfegyvert, vagy annak utánzatát foglalták le egy miskolci ingatlanban.
A rendőrség lőfegyverrel vagy lőszerrel visszaélés bűntett elkövetése ügyében folytat eljárást - közölte.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 12. 15:00, kedd | Belföld
Alekszej Lihacsov: a Roszatom minden Paks II-re vonatkozó kérdésre választ tud adni Budapestnek
A Roszatom minden, a Paks II projektet illető kérdésre választ tud adni az új magyar vezetésnek - jelentette Alekszej Lihacsov, az orosz állami atomenergetikai vállalatvezetője újságíróknak hétfőn Moszkvában.
2026. Május 12. 14:00, kedd | Belföld
Kapitány István: Magyarország nem válik le az orosz energiáról, és marad a rezsicsökkentés
Magyarország nem válik le az orosz energiáról, hanem diverzifikálja a beszerzési forrásait, és megmarad a rezsicsökkentés a lakosságnak -
2026. Május 12. 10:00, kedd | Belföld
Azbesztszennyezés - Megkezdődött az azbeszttel szennyeződött utcák bitumenes zárása Szombathely oladi városrészében
Megkezdődött Szombathelyen, az Oladi-platón az azbeszttel szennyezett utcák bitumenes zárása, egyelőre a Síp utca, a Gyömbér utca és a Sáfrány utca közötti szakaszon - közölte a város polgármestere a Facebook-oldalán hétfőn.
