Hírek
2017. Május 31. 07:20, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Felborult egy kocsikat szállító tréler az M5-ösön
Felborult egy gépkocsit szállító tréler szerda reggel az M5-ös autópálya Röszke felé vezető oldalán, a 93-as kilométernél, útzár van érvényben - közölte a katasztrófavédelem a honlapján.
A balesetben az elsődleges információink szerint senki nem sérült meg, a jármű két gépkocsit szállított.
A műszaki mentés idejére az autópálya érintett szakaszának országhatár felé vezető oldalát teljes szélességében lezárták.
A police.hu portálon olvasható tájékoztatás szerint Szeged irányában a rendőrök Kecskemét dél csomópontnál leterelik az autópálya forgalmát, az autósok Kiskunfélegyháza észak csomópontnál tudnak visszatérni a sztrádára.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 15. 07:28, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter minden eddiginél durvább választási beavatkozástól tart Brüsszel részéről
A frissen kiszivárgott iratok is tanúsítják, hogy Brüsszelből minden egyes magyarországi választásba beavatkoznak, most pedig minden eddiginél durvább beavatkozás várható
2026. Január 15. 07:27, csütörtök | Belföld
Petíció elindítását jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök
A \"brüsszeli háborús terv\" finanszírozása elleni petíció elindítását jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök szerdán, a Facebook-oldalára feltöltött videójában.
2026. Január 14. 07:15, szerda | Belföld
A Budapest-Belgrád vasútvonal magyarországi szakaszán megkezdődött a biztosítóberendezések sötétüzeme
2026. Január 14. 07:14, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll
Mindenki látja, hogy a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll, és erre a Tisza nem mond semmit - közölte a miniszterelnök kedden a Facebook-oldalán.
