Hírek
2012. Április 23. 14:13, hétfő |
Belföld
Forrás: mno.hu / MTI
Fellendülés a balatoni ingatlanpiacon
Több hónapja tartó növekedést tapasztalnak a tóparti ingatlanok értékesítésében az országos hálózattal rendelkező forgalmazók – írja hétfői számában a Világgazdaság.
A Balaton déli partján továbbra is népszerűek az új építésű vagy újszerű állapotban lévő lakások, jellemzően 15 millió forint körüli vételárban. Az északi parton a legnépszerűbb települések Balatonalmádi, Balatonfüred, Tihany és környéke, s itt az építési telkek és a kisebb nyaralók, családi házak is keresettek, jellemzően 10–15 millió forint közötti értéken.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 03. 07:43, szerda | Belföld
Lázár János: A MÁV-nak nincs saját forrása a nagy pályaudvarok felújítására
A következő időszakban ezer kilométer vasúti pálya felújítása kezdődhet el, az ehhez szükséges forrás maradéktalanul rendelkezésre áll
2025. December 03. 07:42, szerda | Belföld
Rétvári Bence: jövő februárban érkezik a fegyverpénz
Jövő februárban érkezik a fegyverpénz, hathavi juttatást kap minden hivatásos rendvédelmi dolgozó - közölte kedden közösségi oldalán a Belügyminisztérium parlamenti államtitkára.
2025. December 03. 07:41, szerda | Belföld
Átfogó kampányt indít a Fidesz a Tisza Párt állítólagos megszorító csomagjáról
\"Átfogó kampányt indítunk a Tisza Párt baloldali megszorító csomagjáról\" - jelentette be a Fidesz parlamenti frakcióvezetője kedden a Facebook-oldalán.
2025. December 02. 07:12, kedd | Belföld
ÉKM: a főutakon emelkednek a díjak a kamionok számára
Magyarország kormánya átfogó intézkedéscsomagot fogadott el, amelynek célja a teherforgalom visszaterelése a gyorsforgalmi úthálózatra.
