Hírek
2011. Július 25. 14:21, hétfő |
Belföld
Forrás: HírTV
Fellendülőben a hamisgyógyszer-kereskedelem
Becslések szerint a Magyarországon forgalomban lévő gyógyszerek 3 százaléka hamisítvány - írja Világgazdaság.
A lap úgy tudja: a gyógyszerhamisítás büntetésének márciusi szigorítása óta nyolc esetet derítettek fel a hatóságok 633 ezer forint értékben.
A lapnak Sárközi Alexandra, a Nemzeti Adó- és Vámhivatal bűnügyi szóvivője elmondta: bár hamis vagy engedély nélküli szerek nem kerültek be a patikai hálózatba, az interneten ugrásszerűen megnőtt a forgalmuk. Egy gyógyszerhamisítás elleni szervezet vezetője szerint Magyarországon fellendülőben van a hamisított gyógyszerkészítmények kereskedelme. (rá)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 14. 12:00, kedd | Belföld
EBESZ: a választók valódi alternatívák közül választhattak, de hiányoztak az egyenlő versenyfeltételek
2026. Április 14. 11:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: megtartjuk és kijavítjuk a déli határkerítést, nem fogadunk el semmilyen paktumot
Magyarország nagyon szigorú álláspontot képvisel az illegális migráció kapcsán, nem fogad el semmilyen paktumot, allokációs mechanizmust -
2026. Április 14. 07:17, kedd | Belföld
Választás 2026 - Az államfő egyeztetésre hívta az Országgyűlésbe jutó pártok vezetőit
Sulyok Tamás köztársasági elnök személyes egyeztetésre hívta az Országgyűlésbe jutó pártok vezetőit a szerdai napra - tette közzé az államfő hétfői Facebook-bejegyzésében.
2026. Április 13. 16:06, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a magyar emberek történelmet írtak
Magyarország és a magyar emberek történelmet írtak, a Tisza Párt óriási felhatalmazást kapott, ami óriási felelősséget jelent
