Városlista
2025. december 5, péntek - Vilma

Hírek

2013. Július 16. 16:00, kedd | Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőrfőkapitányság

Fiatalkorú lánynak adott el marihuánát

Fiatalkorú lánynak adott el marihuánát

A 17 éves lány kétezer forintért vásárolta a soproni fiatalembertől a kábítószert

Sopronban az egyik garázssoron 2013. július 14-én hajnalban figyeltek fel a rendőrök a cigarettázó lányok zavart viselkedésére. Az igazoltatás során az egyik lány táskájában kábítószergyanús növényi törmeléket találtak az intézkedők. A 16 és 17 éves fiatalok elismerték, hogy kábítószert fogyasztottak.

A soproni rendőrök röviddel ezután elfogták azt a soproni fiatalembert, akitől a fiatalkorú lányok a marihuánát vásárolták. A 21 éves férfi elismerte, egy éve napi rendszerességgel fogyaszt kábítószert. A lányt ismeri, aki két nappal korábban azzal kereste meg, hogy szerezzen neki marihuánát. K. Erik 2013. július 12-én egy grammot kétezer forintért értékesített a fiatalkorúnak.

Címkék: kábítószer

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 27. 17:38, csütörtök | Helyi

Támogatások és kitüntetések odaítéléséről döntött a soproni közgyűlés

Számos napirendi pontot tárgyalt a soproni közgyűlés, többek között elektromos autóbuszok beszerzéséről, civil szervezetek támogatásáról és a Hűség Napja alkalmából adományozott városi kitüntetések odaítéléséről.

2025. November 26. 13:12, szerda | Helyi

Elültették a 100. új fát Sopronban

Az önkormányzat faültetési programjához csatlakozva az IKEA Industry Magyarország Kft. 28 fát adományozott a város számára, melyeket soproni bölcsődék udvarán ültettek el. Az ültetések száma ezzel elérte a százat.

2025. November 25. 15:24, kedd | Helyi

Készüljünk az ünnepekre együtt a Soproni Adventen!

Hamarosan kezdetét veszi az adventi időszak, ezzel együtt pedig a Soproni Adventi Vásár is megnyitja kapuit. Ízek, fények, varázslat és persze ünnepi hangulat, erre mind számíthattok idén adventkor!

2025. November 25. 13:12, kedd | Helyi

Prof. Dr. Fábián Attila a Soproni Egyetem régi-új rektora

Ismételten Prof. Dr. Fábián Attila egyetemi tanárt találták a legalkalmasabbnak a rektori pozícióra, így 2026. januárjától továbbra is ő fogja az intézmény vezetői szerepét betölteni.