Hírek
2018. Április 28. 14:02, szombat |
Belföld
Forrás: police.hu
Flexszel esett a széfnek, de pechjére üres volt
Vádemelést javasol a rendőrség az ellen a három férfi ellen, akik mikrohullámú sütőt loptak, és egy faliszéfet törtek fel Hiricsen.
Egy 24 éves hiricsi férfi ellen lopás vétség elkövetése, egy 17 éves hiricsi, és egy 49 éves harkányi férfi ellen pedig lopás vétség kísérlete miatt nyomozott a Siklósi Rendőrkapitányság.
A megalapozott gyanú szerint a 24 éves férfi januárjban betört egy hiricsi ingatlanba, és ellopott egy mikrohullámú sütőt. A férfi később elmesélte 17 és 49 éves társainak, hogy betört egy házba, ahol kutatás közben talált egy széfet, amit nem tudott kinyitni. Társai ezután elmentek az ingatlanhoz, ahol a 17 éves fiú a bejáratnál figyelt, a 49 éves férfi bement a házba, és egy sarokcsiszolóval kinyitotta a falban lévő széfet. A széf azonban üres volt, így semmit sem zsákmányoltak. A rendőrök a nyomozás során beazonosították a három férfit, majd elfogták és kihallgatták őket gyanúsítottként, tettüket mindhárman beismerték.
A gyanúsítottak ügyében folytatott nyomozást a rendőrség a napokban befejezte, és az ügyben keletkezett iratokat vádemelési javaslattal megküldte az ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 30. 10:00, hétfő | Belföld
MÁV: nem kell visszautalni a tévesen kifizetett késési biztosítást
Senkinek nem kell visszautalnia az informatikai hiba miatt tévesen kifizetett késési biztosítást - közölte vasárnap a MÁV.
2026. Március 30. 08:02, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: az ukránok egy ukránbarát kormányt akarnak létrehozni Magyarországon
Az ukránok a pénzükkel, az olajblokádjukkal, és a kémeikkel próbálnak egy ukránbarát kormányt létrehozni Magyarországon - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök vasárnap Békéscsabán.
2026. Március 29. 15:00, vasárnap | Belföld
Nagy István: több mint 45 milliárd forint agrárkárenyhítő juttatás érkezik a gazdálkodókhoz
A Magyar Államkincstár megkezdte a 2025. évi agrárkárenyhítő juttatások kifizetését, így már szinte valamennyi érintett gazdálkodó hozzájuthatott a neki járó forráshoz.
2026. Március 29. 13:00, vasárnap | Belföld
Nagy mennyiségű földgázt talált a Mol Pakisztánban
Másfél éven belül másodszor talált jelentős mennyiségű földgázt Pakisztánban a Mol Pakisztán által vezetett közös vállalat - közölte a társaság az MTI-vel pénteken.
