Hírek
2015. November 09. 08:40, hétfő |
Helyi
Forrás: MTI
Frontális ütközés miatt teljes az útzár Fertőszentmiklósnál
Fertőszentmiklós és Pereszteg között baleset történt hétfőn reggel.
Eddig tisztázatlan körülmények között, frontálisan ütközött két személyautó a 85-ös úton Fertőszentmiklós és Pereszteg között hétfő reggel, a baleset miatt teljes szélességében lezárták az utat az 58-as kilométernél - tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-t.
Takács József közölte: a baleset eddig tisztázatlan okból történt. Az ütközésben egy ember megsérült, őt a mentők kórházba vitték.
A forgalmat Fertőszentmiklós és Sopron irányából egyaránt Hegykő felé terelik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 26. 16:53, csütörtök | Helyi
Csütörtökön közgyűlést tartottak Sopronban
Városi kitüntetések adományozásáról, igazgatói pályázatok kiírásáról, a szavazatszámláló bizottságok tagjainak megválasztásáról, valamint az MVM Optimummal való hosszú távú együttműködési megállapodásról is döntöttek.
2026. Február 04. 15:24, szerda | Helyi
Megszavazták a város idei költségvetését
Elfogadta a közgyűlés Sopron Megyei Jogú Város Önkormányzatának 2026-os költségvetését. A rendelet benyújtását megelőzően a polgármester kiemelte: a költségvetés biztos alapot nyújt a város működéséhez és fejlődéséhez.
2026. Január 27. 14:31, kedd | Helyi
Nemsokára postázzák a Nemzeti Petíciót
A héten megkezdik a Nemzeti Petíció postázását a magyar háztartásokba. A petíciót azért indították, hogy a magyarok pénze a magyaroké maradjon.
