Hírek
2024. Június 13. 09:09, csütörtök |
Sport
Forrás: MTI
Gennaro Gattuso lett a Hajduk Split vezetőedzője
A játékosként világbajnok olasz Gennaro Gattuso lett a horvát Hajduk Split labdarúgócsapatának vezetőedzője.
A klub honlapja szerint a 46 éves Gattuso szerződése két idényre szól.
Játékosként a vb-cím mellett kétszeres Bajnokok Ligája-győztesnek és kétszeres olasz bajnoknak mondhatja magát, ráadásul az európai és az olasz szuperkupát, valamint a klubvilágbajnokságot is megnyerte.
A 2013-as visszavonulása óta edzőként dolgozik, és a Hajduk a tizedik csapat, amelyet irányít. Legnagyobb sikere a Napolival elért 2020-as Olasz Kupa-győzelem.
Január óta Kleinheisler László is a Hajduk Split együttesét erősítette, de a kölcsönszerződése csak nyárig szólt, ezért a németországi Európa-bajnokság után - jelen állás szerint - visszatér a görög Panathinaikoszhoz.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 27. 07:42, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - Szoboszlaié az újabb vereséget elkönyvelő Liverpool 500. gólja
Szoboszlai Dominik gólja ellenére a Liverpool 4-1-re kikapott szerdán a vendég PSV Eindhoventől a labdarúgó Bajnokok Ligája alapszakaszának ötödik fordulójában.
2025. November 27. 07:34, csütörtök | Sport
Európa-liga - Keane: a Fenerbahce elleni meccs lehet az eddigi legnagyobb kihívás
Robbie Keane, a Ferencváros vezetőedzője szerint a török Fenerbahce otthonában sorra kerülő csütörtök esti mérkőzés lehet a csapata számára az eddigi legnagyobb kihívás a labdarúgó Európa-liga alapszakaszában.
2025. November 26. 07:44, szerda | Sport
MLSZ - Rossi marad
A sikertelen világbajnoki selejtezősorozat ellenére Marco Rossi marad a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya.
2025. November 25. 17:29, kedd | Sport
Irány Bahrain
Körkérdés gokartpilótákhoz a 2025-ös RMCGF előtt
