Városlista
2026. július 13, hétfő - Jenő

Hírek

2019. Március 02. 17:03, szombat | Belföld
Forrás: mti

Gyanúsított lett az öreglaki ház kertjében eltemetett nő lánya

Gyanúsított lett az öreglaki ház kertjében eltemetett nő lánya

Segítségnyújtás elmulasztásának bűntettével gyanúsította meg a rendőrség annak az idős nőnek a lányát, akinek elhantolt holttestét pénteken találták meg Öreglakon, egy ház kertjében

- tájékoztatott a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján szombaton.

Azt írták: az 59 éves gyanúsított és az általa gondozott 80 éves édesanyja nehéz körülmények között élt. Miután az idős nő 2017 végén betegségben elhunyt, a lánya a kertben temette el.

A rendőrség pénteken kapott bejelentést az öreglaki ház kertjében található sírról. A holttestet egy temetkezési vállalat munkatársai hantolták ki.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 13. 10:00, hétfő | Belföld

OGY - A tizenhetedik alaptörvény-módosításról dönt a parlament

A tizenhetedik alaptörvény-módosításról dönt az Országgyűlés hétfőn, e heti kétnapos rendkívüli ülésének első napján.

2026. Július 13. 07:22, hétfő | Belföld

Hegedűs Zsolt: nem embereket üldözünk, hanem egy rendszert bontunk le

Nem embereket üldözünk; egy rendszert bontunk le, miközben egy demokratikus rendszert építünk, törvényesen, alkotmányos úton

2026. Július 13. 07:21, hétfő | Belföld

Rétvári Bence: azért módosítják az alaptörvényt, hogy a korábbi Fidesz-KDNP-s képviselőket eltávolítsák a parlamentből

A Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) parlamenti frakcióvezetője szerint azért módosítják az alaptörvényt, hogy a korábbi Fidesz-KDNP-s képviselőket eltávolítsák a parlamentből.

2026. Július 12. 13:00, vasárnap | Belföld

MTVA: a közszolgálati hírszolgáltatás összehangoltan és fokozatosan újraindul a közmédia felületein

Megkezdődött a hírszolgáltatás fokozatos újraindítása az M1 képernyőjén, a közmédia rádiós felületein, valamint a digitális platformokon