Hírek
2020. Március 30. 14:19, hétfő |
Helyi
Forrás: police.hu
Halálos baleset a vasúti átjáróban
Halálos kimenetelű közlekedési baleset történt a Sopron és Győr közötti vasútvonal 551-552. vasúti szelvényében, Petőháza térségében, 2020. március 30-án 0 óra 30 perckor.
Egy földúton haladó rendszám nélküli személygépkocsi – eddig tisztázatlan körülmények között – a fényjelző készülékkel biztosított vasúti átjáróba hajtott, a Győr felől, Sopron irányába haladó tehervonat elé. Az autót vezető 49 éves zalaegerszegi férfi az ütközés következtében olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette. A baleset következtében a vasúti személyforgalomba fennakadás nem volt.
A baleset körülményeit a rendőrség vizsgálja.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi
Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád
Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.
2025. December 11. 15:07, csütörtök | Helyi
Átvette a Nobel-díjat Krasznahorkai László
Irodalmi Nobel-díjban részesült Krasznahorkai László író, aki ezzel a tizenhetedik magyar Nobel-díjasként írta be magát a történelembe.
2025. December 10. 15:23, szerda | Helyi
Hit, remény, öröm és szeretet
Advent négy vasárnapján négy gyertya borul lángba az adventi koszorúkon és ezzel együtt a szeretet is az emberek szívében.
2025. November 27. 17:38, csütörtök | Helyi
Támogatások és kitüntetések odaítéléséről döntött a soproni közgyűlés
Számos napirendi pontot tárgyalt a soproni közgyűlés, többek között elektromos autóbuszok beszerzéséről, civil szervezetek támogatásáról és a Hűség Napja alkalmából adományozott városi kitüntetések odaítéléséről.
