Hírek
2019. November 29. 05:00, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Halálra gázoltak egy úton fekvő férfit Medgyesegyházánál
Elgázolt egy úttesten fekvő férfit egy autó Medgyesegyháza és Kétegyháza között, a sérült a kórházban meghalt - közölte a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság csütörtökön a rendőrség honlapján.
A rendőrségre csütörtök hajnalban érkezett bejelentés arról, hogy a két település között az úttesten fekve találtak egy sérült férfit. A mentők újraélesztették, de a sérült a kórházba szállítása után életét vesztette.
A férfinél nem voltak személyes iratok, a rendőröknek kora délután sikerült azonosítaniuk. Adataik szerint a 22 éves kevermesi fiatalember feltehetően az úttesten feküdt, amikor áthajtott fölötte egy személygépkocsi.
A baleset okát és körülményeit a gyulai rendőrkapitányság vizsgálja.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 24. 11:00, kedd | Belföld
A Wizz Air rendszerei a hét közepén tervezett karbantartás miatt átmenetileg leállnak
2026. Február 24. 11:00, kedd | Belföld
Portfolio.hu: Brüsszel kemény üzenetet küldött a magyar kormánynak
Brüsszel egyértelművé tette, hogy a Barátság vezetéket ért dróntámadás okozta károkért Oroszország felelős
2026. Február 24. 10:26, kedd | Belföld
Holnap éjfélig még benyújtható a katabevallás
A kisadózóknak 2026. február 25-éig kell nyilatkozniuk a 2025-ben megszerzett bevételükről. A nyilatkozat pár perc alatt elkészíthető, és online beadható.
2026. Február 24. 07:35, kedd | Belföld
Választás 2026 - Orbán Viktor: amíg nem jön az olaj, nincs pénz Ukrajnának
Amíg nem jön az olaj a Barátság kőolajvezetéken, addig nincs pénz Ukrajnának
