Hírek
2018. Május 02. 19:45, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Hat százalékkal nőtt az ingatlan adásvételek száma áprilisban
Áprilisban országosan 13 180 lakóingatlan cserélt tulajdonost, ami hat százalékos növekedés az előző év azonos időszakához képest - közölte a Duna House (DH) saját adatain alapuló becslése szerint szerdán az MTI-vel.
A közlemény szerint az áprilisban, illetve a márciusban elért (13 426-os megkötött üzlet) eredményeknek köszönhetően az év első négy hónapjában az adásvételek száma meghaladta az 50 ezret, míg 2017-ben a január-áprilisi időszakban csak 47 975 volt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 20. 11:00, hétfő | Belföld
Választás 2026 - Három hét van a plakátok eltávolítására
Még valamivel több mint három hetük van az országgyűlési választáson induló jelölteknek és pártoknak arra, hogy eltávolítsák a kampány időszakában a közterületeken elhelyezett plakátjaikat.
2026. Április 20. 09:00, hétfő | Belföld
Lehűléssel indul a hét, visszatérnek a hajnali fagyok is
A hét elején egy hidegfront hoz lehűlést, a hőmérséklet csúcsértéke kedden és szerdán már csak 15 Celsius-fok körül alakul, és ismét lehetnek hajnalban fagyok.
2026. Április 20. 08:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter az uniós pénzekről tárgyalt az Európai Bizottság vezetőivel
Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke, leendő miniszterelnök az utóbbi két napban magas szintű tárgyalásokat folytatott az Európai Bizottság vezetőivel Magyarországon - közölte a politikus az MTI-vel vasárnap.
2026. Április 20. 07:32, hétfő | Belföld
Ukrajna már ma helyreállítaná az olajszállítást
Ukrajna már hétfőn helyreállítaná az olajszállítást, a magyar kormány álláspontja változatlan: ha van olaj, van pénz - közölte Orbán Viktor miniszterelnök vasárnap délután a Facebook-oldalán.
