Városlista
2026. március 5, csütörtök - Adorján

Hírek

2013. December 07. 07:54, szombat | Belföld
Forrás: MTI

Havazás - A személygépjárművek felhajthatnak az M1-esre

Havazás - A személygépjárművek felhajthatnak az M1-esre

A személygépjárművek felhajthatnak az M1-esre, a tehergépjárműveket a rendőrség továbbra sem engedi fel az autópályára - közölte honlapján szombaton reggel a rendőrség nem sokkal azután, hogy a pálya lezárásáról tájékoztatott a Komárom-Esztergom és Fejér megyei szakaszt érintően.

A kedvezőtlen időjárási és útviszonyok miatt az M1-es autópálya Komárom-Esztergom megyei és Fejér megyei szakaszát a tehergépjármű-forgalom elől a rendőrség lezárta.
A személygépkocsik felhajthatnak az autópályára.
A tehergépjárművek továbbra sem közlekedhetnek az 1-es számú főúton sem.

Címkék: közlekedés

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 05. 14:56, csütörtök | Belföld

Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt.

A nemzetközileg elismert zeneszerző, producer és előadó, Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt

2026. Március 05. 11:00, csütörtök | Belföld

Szijjártó Péter: Nem emelnek árat az oroszok

Magyarország garanciát kapott arra, hogy Oroszország a nemzetközi energiaválság ellenére változatlan áron szállítja le a hazánk ellátásához szükséges földgázt és kőolajat

2026. Március 05. 10:00, csütörtök | Belföld

Ismét az ATV-nek adott interjút Orbán Viktor

Nem lesz vita Magyar Péterrel, \"a Tisza Párt elnöke nem szuverén ember, az ukránok és a brüsszeliek tartják a markukba és ilyen emberrel nem vitázunk\".

2026. Március 05. 08:00, csütörtök | Belföld

Kapitány István: a magyar középvállalatokat, start-upokat fogjuk támogatni

A Tisza Párt az összeszerelő üzemek helyett a magyar középvállalatok és a start-upok támogatását helyezi a középpontba - mondta a párt gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője szerdán Kistarcsán.