Hírek
2018. Március 13. 10:47, kedd |
Belföld
Forrás: zalaegerszegi törvényszék sajtóosztály
Házi őrizetbe került a 19 éves dohánybolti rabló
A Zalaegerszegi Járásbíróság nyomozási bírája házi őrizetet rendelt el azzal a férfivel szemben, akit azzal gyanúsítanak, hogy kirabolt egy dohányboltot Nagykanizsán március 9-én.
Az ügyészség a 19 éves gyanúsított előzetes letartóztatására tett indítványával szemben a bíróság úgy látta, hogy a házi őrizet elegendő kényszerintézkedés, tekintettel a férfi fiatal korára, arra, hogy elismerte felelősségét, s nem áll fenn a szökésének, elrejtőzésének veszélye.
A döntés nem jogerős, az ellen az ügyész fellebbezést nyújtott be.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 03. 09:00, szerda | Belföld
Lemondott Demeter Szilárd a Petőfi Kulturális Ügynökség éléről
Demeter Szilárd lemondott a Petőfi Kulturális Ügynökség (PKÜ) vezetéséről - írta a 444. Az igazgatótanács elnöke, aki megerősítette lemondását a hírportálnak, június 1-jével távozott a szervezet éléről.
2026. Június 03. 07:01, szerda | Belföld
Magyar Péter: Magyarország konstruktív partner lesz Európában
Magyarország őszintén, szabadon, szuverén államként visszatér az európai asztalhoz, konstruktív partner lesz - mondta Magyar Péter miniszterelnök kedden Berlinben.
2026. Június 03. 07:00, szerda | Belföld
Merz: Magyarország számíthat Németország segítségére
Magyarország európai szerepének megerősödése az egész kontinens, valamint a NATO számára is előnyös lenne
