Hírek
2023. Július 30. 14:37, vasárnap |
Sport
Forrás: MTI
Hiába volt a pályán egyszerre mindhárom Dárdai, vereséggel kezdett a Hertha
Hertha BSC 1-0-ra kikapott a Fortuna Düsseldorf otthonában a német labdarúgó másodosztály nyitófordulójának szombat esti összecsapásán.
A Dárdai Pál edzette fővárosi együttesben a 21 éves Márton a kezdőcsapat tagjaként végigjátszotta az összecsapást, a nyáron a Fehérvártól szerződtetett, 24 esztendős ifj. Dárdai Pál a 29. percben állt be csereként, míg a legfiatalabb testvért, a 17 éves Bencét a 78. percben cserélte be a korábbi magyar szövetségi kapitány.
A fivérek ezzel történelmet írtak, ugyanis német profiligában korábban még nem fordult elő, hogy három testvér egy csapatban egyszerre legyen a pályán.
A Düsseldorf győztes gólját Daniel Ginczek szerezte az 51. percben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 15. 07:31, csütörtök | Sport
Férfi vízilabda Eb - Százszázalékos mérleggel zárta a csoportkört a magyar válogatott
A magyar válogatott szerdán 21-6-ra legyőzte a máltai csapatot, így százszázalékos mérleggel zárta a csoportkört a belgrádi férfi vízilabda Európa-bajnokságon.6
2026. Január 13. 07:44, kedd | Sport
Nemzeti Sport Gála - Kós Hubert a férfi, Márton Luana a női győztes
A férfiaknál Kós Hubert világbajnok úszót, a nőknél Márton Luana világbajnok tekvondóst választotta meg a 2025-ös év sportolójának a Magyar Sportújságírók Szövetsége (MSÚSZ).
2026. Január 11. 08:24, vasárnap | Sport
Női kézilabda BL - Metzi győzelmével nagy lépést tett a csoportelsőség felé a Győr
A címvédő Győr 27-24-re győzött a két magyar játékossal felálló francia Metz HB vendégeként a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének szombati rangadóján.
2026. Január 10. 09:11, szombat | Sport
Férfi kézilabda Eb-felkészülés - Tízgólos magyar siker Románia ellen
A magyar férfi kézilabda-válogatott 33-23-ra legyőzte Romániát a péntek este Győrben rendezett Európa-bajnoki felkészülési mérkőzésen.
