Városlista
2025. szeptember 14, vasárnap - Szeréna

Hírek

2024. Február 19. 13:29, hétfő | Bulvár
Forrás: MTI

Holttestet találtak túrázók a Börzsönyben

Holttestet találtak túrázók a Börzsönyben

Egy férfi holttestére bukkantak túrázók vasárnap a Börzsönyben, a Kovács-patakban - közölték a Börzsönyi Speciális Mentők az oldalukon.

Azt írták, hogy vasárnap kora délután túrázók telefonáltak a 112-es segélyhívó számra, hogy a piros kereszt közelében, a Kovács-patakban egy holttestet találtak. Az idősebb férfi már hosszabb ideje halott volt.

A speciális mentők közlése szerint a helyszín a szokásos túraútvonalakhoz képest távolabb volt, feltehetően ezért nem vette észre senki korábban. Azok a túrázók, akik vasárnap rátaláltak, véletlenül tévedtek lejjebb a turistaútról.

A körülményeket a Pest vármegyei rendőrség közigazgatási eljárásban vizsgálja - áll a közleményben.

Címkék: erdő, holttest

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 13. 09:25, szombat | Bulvár

Nemes Jeles László Árva című filmjét nevezi az Oscar-versenybe Magyarország

Nemes Jeles László legújabb alkotása, az Árva képviseli Magyarországot jövőre a legjobb nemzetközi filmért járó Oscar-díjért folyó versenyben - közölte a Nemzeti Filmintézet pénteken az MTI-vel.

2025. Szeptember 11. 07:22, csütörtök | Bulvár

Freddie Mercurynak szentel kiállítást jövőre a Magyar Zene Háza

A Queen egykori legendás énekesének, Freddie Mercurynak szenteli jövő tavasszal megnyíló új időszaki kiállítását a Magyar Zene Háza.

2025. Szeptember 10. 07:42, szerda | Bulvár

Hamarosan a mozikban az Ákos portréfilm

Október 16-án mutatják be a hazai mozik Kovács Ákos énekes-dalszerző életéről szóló Ember maradj - Az Ákos-sztori. Eddig. című zenés portréfilmet.

2025. Szeptember 08. 07:14, hétfő | Bulvár

Enyedi Ildikó örül annak, hogy a velencei közönség ráérzett filmje humorára

Lírai alkotásról van szó, de a velencei bemutatókon a közönség értékelte a film humorát, ami azt jelenti, hogy megértette a legmélyét