Hírek
2021. Október 11. 08:00, hétfő |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Időseket lopott meg az erőszakos tolvajnő

A VII. kerületi nyomozók fogták el T. V. Krisztinát, az ügy vizsgálatát most fejezték be.
Az erzsébetvárosi rendőrök négy órán belül elfogták, majd őrizetbe vették azt a nőt, aki lakásában rabolt ki egy 90 éves asszonyt.
A gyanú szerint T. V. Krisztina aláírásgyűjtésre hivatkozva szólította meg a későbbi sértettet, akit egészen az otthonáig kísért, majd mosdóhasználat ürügyén bejutott a lakásba is. Az idős nő kávéval és vízzel kínálta az ismeretlent, aki ekkor a földre lökte és kihasználva magatehetetlen helyzetét, lehúzta ujjairól a gyűrűit, táskájából pedig elvette pénztárcáját a benne lévő pénzzel – közölte a rendőrség.
A VII. kerületi rendőrök az ügy vizsgálata során kiderítették, hogy a 31 éves feltételezett elkövető korábban egy egyészségügyi intézményben két esetben is lopott az ott kezelt idős betegektől.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság VII. Kerületi Rendőrkapitánysága a rablás, lopás és kifosztás miatt indított eljárást befejezte, a keletkezett iratokat megküldte az ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 14. 19:53, kedd | Belföld
Startra készek a turisztikai hitelek
5 egyszerű lépésben, maximum 15 napos ügyintézési határidővel juthatnak kedvező kamatozású hitelhez a turisztikai ágazat szolgáltatói. Október15-től két termék lesz elérhető.
2025. Október 14. 07:16, kedd | Belföld
Az OTP és a magyar állam közösen újítja fel a gödöllői kastélyt
A 20. század nem a mecénások évszázada volt a magyar műemléktörténetben, de ez a korszak most véget ért.
2025. Október 14. 07:14, kedd | Belföld
Orbán Viktort dicsérte Donald Trump
Orbán Viktor egy nagyszerű vezető - jelentette ki Donald Trump amerikai elnök hétfőn az egyiptomi Sarm-es-Sejkben rendezett békekonferencián.
2025. Október 14. 07:08, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ha nincs tárgyalás, nincs béke
Ha nincs tárgyalás, nincs béke - írta Orbán Viktor miniszterelnök hétfő este a Facebookon közzétett bejegyzésében.