Hírek
2011. Október 27. 07:21, csütörtök |
Belföld
Forrás: OrintPress
Újra 300 felett az euró
Ismét jelentősen gyengül a forint. Újra 300 forinton az euró. A svájci frank 246, míg a dollár 216 forint fölé emelkedett. Egyelőre nem világos, hogy a nemzetgazdasági miniszter nyilatkozata hozzájárult-e ehhez.
Közben Demján Sándor, az Országos Takarékszövetkezeti Szövetség elnöke mai tájékoztatóján azt mondta, hogy Magyarországnak szüksége van a külső finanszírozásra. Szerinte 300 forint feletti euróárfolyam esetében a jegybank kamatemelésre kényszerülhet, ami 15 százalékos hitelkamat esetén azt is okozhatja, hogy nem éri meg forintosítani a devizahitelt. A nagyvállalkozó a takarékszövetkezeteket óva intette attól, hogy nagyösszegben hitelezzenek forintban a devizakölcsönüket kiváltani készülőknek.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 25. 13:00, szombat | Belföld
Lannert Juditot kérte fel gyermek- és oktatási miniszternek Magyar Péter
2026. Április 25. 11:00, szombat | Belföld
Hann Endre: a háború mint veszélyforrás túlfeszítése tévedés volt a Fidesz kampányában
2026. Április 25. 08:37, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: szakmai, alkotó munka kezdődhet a közlekedésben és a közberuházások terén
2026. Április 24. 15:00, péntek | Belföld
A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben
A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben - közölte a légitársaság, miután egy versenytársának vezetője a Wizz Air várható próblémáiról beszélt a magas kerozinár és az ellátási problémák miatt.
