Városlista
2025. június 17, kedd - Laura

Hírek

2015. November 10. 11:42, kedd | Helyi
Forrás: police.hu

Kábítószert tartott otthonában

Kábítószert tartott otthonában

Vádemelést javasol a rendőrség egy 23 éves soproni gyanúsított ellen, akinél kábítószert találtak.

A Soproni Rendőrkapitányság nyomozást folytatott B. H. 23 éves helyi lakos ellen kábítószer birtoklása bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt.
A helyi nyomozók 2015. július 2-án 18 óra 15 perckor otthonában ellenőrizték a fiatalembert, mivel gyanú merült fel arra vonatkozóan, hogy kábítószert fogyaszt és tart magánál. A rendőrök a férfinél házkutatást tartottak és a melléképületben alufóliába csomagolt zöld növényi törmeléket találtak elrejtve.

A nyomozók a 23 éves férfit elfogták, mintavétel céljából előállították, a kábítószergyanús anyagot pedig lefoglalták. A szakértői vizsgálatok megállapították, hogy a férfi többféle illegális szert is fogyasztott, a lefoglalt növényi törmelék pedig kábítószernek minősül. A gyanúsított kihallgatásakor beismerte a bűncselekmény elkövetését.
A Soproni Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya az eljárást befejezte és az iratokat a napokban vádemelési javaslattal a Járási Ügyészségnek megküldte.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 16. 12:04, hétfő | Helyi

Idén is elkápráztatott minket a Tündérfesztivál

Immár 18 éve rendezik meg a tündérek és manók fesztiválját, ahol kicsik és nagyok játszva tanulhatnak, szórakozhatnak és egy varázslatos élményt élhetnek át.

2025. Június 15. 10:00, vasárnap | Helyi

Boldog apák napját!

Elérkezett az apák napja, mely 2025-ben június 15-ét jelenti. Ez a nap lehetőség arra, hogy kifejezzük szeretetünket, tiszteletünket és hálánkat az apák, nagyapák iránt. Júniusban ünnepeljük az apákat is!

2025. Június 10. 12:59, kedd | Helyi

Mindenütt jó, de legjobb Sopron!

Véget ért a 2025-ös SopronFest. Remek hangulat, vidám arcok ás felejthetetlen élmények. Így kezdődött az idei fesztiválszezon.

2025. Június 04. 20:19, szerda | Helyi

Nemzeti Összetartozás Napja

Az 1920-as békediktátum aláírásának évfordulója alkalmából tartottak ünnepi megemlékezést a soproniak a Nemzeti Összetartozás Napjáról. Emlékezzünk közösen!