Hírek
2023. Április 08. 07:58, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Kékestetőn csütörtökön csak mínusz 2 Celsius-fokig emelkedett a hőmérséklet
Megdőlt a legalacsonyabb maximumhőmérséklet húszéves rekordja csütörtökön Kékestetőn - írta az Országos Meteorológiai Szolgálat pénteken a honlapján.
Azt írták, hogy az áprilisi télies idő új rekordot hozott, április 6-án Kékestetőn mínusz 2 foknál nem emelkedett magasabbra a hőmérséklet, ezzel megdőlt az erre a napra vonatkozó országos legalacsonyabb maximumhőmérséklet rekordja.
Megjegyezték: az eddigi rekord húsz évig élt és szintén Kékestetőn mérték, 2003-ban ezen a napon mínusz 1,9 fok volt a maximumhőmérséklet.
A kép csak illusztráció - MTI
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 26. 07:02, hétfő | Belföld
Alig győzi a NAV a kínai kiscsomagok vámkezelését
A külföldről érkező vámkezelést igénylő kiscsomagok száma 2024-hez képest 50 százalékkal nőtt tavaly
2026. Január 26. 07:01, hétfő | Belföld
Enyhe, de borult, párás idő várható a jövő héten, többször kell csapadékra készülni
Jellemzően borult, párás, többfelé ködös idő várható a jövő héten és többször kell csapadékra - esőre, ónos szitálásra - is számítani, a szél olykor élénk, erős lesz.
2026. Január 25. 08:39, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 4. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Január 25. 08:38, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter szerint az ukrán kormány Tisza néven indul a magyar parlamenti választáson
Az ukrán kormány is elindul a magyar parlamenti választáson a Tisza Párt nevében, így az április 12-i szavazás tétje, hogy Ukrajna vagy Magyarország
